Klub Dorosłych Dziewczyn, Lifestyle

Manufaktura smaków. Czyli co Dziewczyny lubią zjeść!

Projektowanie ubrań to ciężka praca. A żeby pracować trzeba mieć energię. A żeby mieć energię, trzeba jeść. Niby wszystko wiadomo, tylko czasem się nie chce, a czasem zwyczajnie nie ma pomysłu, albo miałoby się na coś ochotę ale nie wiadomo na co … Wszystkie to znamy.

Skąd czerpać inspirację do przygotowania fajnych i szybkich posiłków … pewnie każda z Was ma na to swój patent. My chcemy dodać jeszcze jedno sprawdzone źródło.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą koleżankę Annę, autorkę bloga Manufaktura Smaków , którą znamy osobiście i część z umieszczonych na jej blogu przepisów miałyśmy okazję osobiście przetestować.

Będziemy linkować pyszne przepisy Ani, która należy do naszego Klubu Dorosłych Dziewczyn. Bo z dobrym i sprawdzonym przepisem jest jak z Małą Czarną w szafie. Po prostu trzeba mieć!

P.S. A co zrobić gdy w ramach testowania, na przykład ciasta … zdarzy się go Wam zjeść w całości ( nam się zdarza )! Mamy na to rozwiązanie, trzeba wybrać jedną z naszych sukienek w stylu “over size” i się niczym nie przejmować !!!

Zachęcamy do odwiedzania i “zalajkowania” profilu Manufaktura Smaków  na Facebook’u. Znajdziecie tam wiele ciekawych, kulinarnych inspiracji. Polecamy.

*Zdjęcie tytułowe jest własnością Manufaktura Smaków i zostało wykorzystane za zgodą autora

Pozdrawiamy. Dziewczyny z AB Nahlik

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *