Klub Dorosłych Dziewczyn, Lifestyle

Klub Dorosłych Dziewczyn. Przyłącz się do nas!

Zmieniamy się dla Was. Zmieniamy się razem z Wami.

Cieszymy się, z tego, że jesteśmy razem..

Ile to już lat…kto by to liczył…

Niektóre z Was są z nami od początku. Niektóre z Was mają Córki, które kiedyś podkradały Wam ubrania szaf, a teraz same wybierają naszą markę. Niektóre z Was mają Córki, które same mają Córki … i mamy nadzieję że i one do nas dołączą.

To już fakt, nasza marka łączy pokolenia. Cieszymy się z tego, bo jesteśmy bardzo rodzinną firmą, nie tylko z definicji.

Dziękujemy Wam za to, że nas wspieracie, motywujecie do dalszej pracy, do tworzenia kolekcji, poszukiwania i rozwoju. To dla nas bardzo ważne !

Zmieniają się trendy, styl. Zmieniacie się Wy, więc i my postanowiłyśmy się zmienić i to będzie na prawdę Dobra Zmiana. Chcemy być bliżej Was, słuchać Waszych potrzeb, rozmawiać.

Rozmawiać o wszystkim, o modzie, o przyjemnościach … ale też o życiu, o naszych pragnieniach, potrzebach. Dlatego zdecydowałyśmy się tworzyć blog, w którym będziemy pisać, po prostu, o ważnych dla nas sprawach.

Innymi słowy chcemy aby to miejsce było Od Dziewczyn dla Dziewczyn, no może też czasem wysłuchamy jakiegoś Faceta 😉

Dziewczyny, ten blog dedykujemy Wam, chcemy abyście dzieliły się z nami Waszymi pomysłami, przemyśleniami, spostrzeżeniami ale przede wszystkim dobrą energią.

Jesteśmy ciekawe Waszych propozycji i tematów, które chciałybyście poruszyć, piszcie do nas na:

dziewczyny@abnahlik.pl

Zapraszamy także do dołączenia do Klubu Dorosłych Dziewczyn. Jak to zrobić? Wystarczy abyście umieściły swój adres mailowy w formularzu znajdującym się na stronie główne AB Nahlik, dzięki temu będziecie otrzymywać informację o nowościach, trendach, promocjach i nowych postach na naszym blogu.

Także … Witamy w Klubie 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *