AB Nahlik, Moda, Lifestyle

Kolekcja City&Weekend. Czyli kilka słów o ubraniach hybrydowych.

“Miasto, Masa, Maszyna” tytuł manifestu napisanego przez Tadeusza Pipera, teoretyka grupy Krakowskich Awangardystów, miały stać się kanwą dla naszej jesienno-zimowej kolekcji. Tak jak futuryści, kochamy nowoczesność, a miejski chaos to dla nas nieskończone źródło inspiracji. 

Jednak gdy w zeszłym roku zapanował lockdown, miasta ucichły. Ulice opustoszały, wszystkie nasze ulubione restauracje i kawiarnie zostały zamknięte. Skończyły się też wieczorne spotkania z przyjaciółmi, spontaniczne wypady do kina. My, spędzając czas w domowym zaciszu, próbowałyśmy odnaleźć tę miejską energię. Tęskniąc za miejskim zgiełkiem, planowałyśmy stworzenie kolekcji inspirowanej stylem urban – pełnej wyrazistych wzorów z energicznymi akcentami kolorystycznymi z elementami sportowej elegancji. 

Jednocześnie zamiast do kawiarni coraz częściej chodziłyśmy na leśne spacery z kawą w podręcznym termosie, z plecakiem zamiast eleganckiej torebki. Miejskie klimaty zastąpiłyśmy wypoczynkiem na łonie natury. Odkryłyśmy na nowo proste przyjemności, zweryfikowałyśmy swoje potrzeby i wymagania, także do tego co znajduje się w naszych szafach. 

Uniwersalność, Funkcjonalność, Wygoda. 

Takie ubrania pakowałyśmy do weekendowych toreb, takich ubrań najczęściej potrzebowałyśmy. 

Pod wpływem doświadczeń ostatnich kilkunasty miesięcy, na sezon jesień-zima 2021/22 stworzyłyśmy Kolekcję Hybrydową – taką, która sprawdzi się zarówno, gdy chcemy spędzić  spontaniczny weekend za miastem w duchu slow i gdy chcemy wyjść na lunch do restauracji lub na wieczornego drinka z przyjaciółmi. 

Tak powstały ubrania w kolekcji City&Weekend –  łączące w sobie wielkomiejski szyk, sportowego ducha i wygodę. To ubrania, które żyją razem z nami, dopasowują się do naszych zmiennych potrzeb. 

W Kolekcji City&Weekend nie mogło zabraknąć naszych ukochanych dzianinowych tunik i sukienek dzianinowych. To ta część garderoby, którą zakładasz i nie musisz się martwić o nic więcej. Są wygodne, uniwersalne i same tworzą cały look. Czego chcieć więcej? 😉

Do tego dodałyśmy idealną bazę do stylizacji na dni, w których potrzebujesz nieco więcej komfortu – Spodnie Suplo. Łączą w sobie najlepsze cechy sportowej elegancji i komfortu ubrań sportowych. Założysz je do biura i na spacer. Nadadzą się na nawet na lekcję jogi.

Spodnie Suplo Grey. AB Nahlik. Kolekcja Jesień-Zima.

I na koniec dwie super wygodne BLUZY TRAFFIC i STREET utrzymane w duchy sportowej elegancji. Jeśli kochasz wygodę “dresiku”, to są to modele idealne dla Ciebie. Dzięki dobraniu odpowiednich materiałów – mięsistej dzianiny żakardowej z dodatkiem włókien elastycznych i nowoczesnej formie sprawiłyśmy, że są niezwykle stylowe jednocześnie zachowując wygodę i komfort sportowej odzieży Nietypowe kołnierzyki i kieszenie z kolorowymi wstawkami nadają im nietuzinkowego, a zarazem szykownego looku, który ożywi każdą stylizację.

Wszystkie ubrania testujemy same :). Wszystkie modele znajdują się w naszych szafach. Wszystkie sprawdziły się doskonale. Polecamy je Wam serdecznie i gwarantujemy zadowolenie. 

Mamy nadzieję, że w tym sezonie, to czy będziemy spędzać czas korzystając z miejskich atrakcji, czy wypoczywając na łonie natury, będzie tylko kwestią naszych chęci i wyborów.  

Ściski! 

Agnieszka i Beata Nahlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *