AB Nahlik, Moda

Nowa Kolekcja Wiosna/Lato 2017. Czyli Miejskie Podróżniczki !

Witamy wiosnę nową kolekcją.

Jak zawsze, z enegią i witalnością.

Naturalnie i ekologicznie.

W tym sezonie stawiamy na egzotykę. Przenosimy Was w tropikalne lasy na piękne plaże i safari..

Wybrałyśmy dla Was dzianiny drukowane w egzotyczne motywy i piękne delikatne lny w odcieniach naturalnych i kolorach lata.

W naszej kolekcji na wiosnę/lato 2017 znajdziecie klasyczne żakiety, spodnie, sukienki, spódnice, podane w nowoczesnej formie.

Nowościami są: len w wersji glamour w odcieniach złota i srebra oraz sukienki z naszymi autorskimi wzorami druków.

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej sesji zdjęciowej na sezon Wiosna / Lato 2017

Tradycyjnie w naszych sesjach pokazujemy, że nasze ubrania dedykujemy Fajnym Dziewczynom, to ile mają lat, nie ma znaczenia. Chcemy aby każda z Was mogła poczuć się swobodnie, wygodnie i przede wszystkim dobrze ze samą sobą !

Do naszej sesji zaprosiłyśmy Patrycję – która na codzień studiuje i pracuje jako modelka. Patrycja kocha taniec, muzykę. Ma tatuaże, nosi kolczyk w nosie … Mimo tego, że normalnie wybiera ciuchy w stylu streetwear, o naszych ubraniach powiedziała, że: “wyglądam w tym na maxa spoko” 🙂

Pani Basia jest ambasadorką naszej marki już od kilku sezonów. Zasze stylowa i zawsze elegancka, zawsze z twistem i błyskiem w oku. Mimo tego, że nie jest profesjonalną modelką, doskonale prezentuje nasze kolekcje. Tajemnica … Pani Basia lubi siebie i dobrze się ze sobą czuje. To widać w każdym ujęciu.

Sesję wykonała dla nas Karolina Wojsz. Kiedy zobaczyłyśmy zdjęcia Karoliny i wiedziałyśmy, że to jest to i nie myliłyśmy się. Karolina zrobiła dla nas piękne zdjęcia.

Innymi slowy Girls Power !

Pozdrawiamy. Dziewczyny z AB Nahlik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *