AB Nahlik, Moda, Lifestyle

Jesień i Zima w AB Nahlik. Czyli podróż do pięknej Skandynawii.

W tym sezonie zabieramy Was w podróż do naszej ukochanej Skandynawii.

Za co ją kochamy? Za zapierające dech widoki fiordów, krystalicznie czyste powietrze i wodę oraz lasy pełne pysznych jagód. Jednak to nie wszystko. Uwielbiamy Skandynawię za umiejętność łączenia natury z funkcjonalnością. Tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie praktycznych.

Skandynawia jest najpiękniejsza jesienią i zimą. Na przekór krótkim dniom, dosłownie budzi się do życia. Kawiarnie są pełne ludzi, wszędzie czuć zapach gorącej czekolady i świeżych pączków. To piękny czas. Czas na otulanie, przytulanie, ciepłe swetry i miękkie okrycia.

Skandynawia stała się inspiracją do stworzenia naszej najnowszej kolekcji na sezon jesienno-zimowy. Znajdziecie w niej kurtki i płaszcze z lekkich ale chroniących przed zimnem kożuszków, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieście jak i w trakcie weekendowych spacerów w parku czy w lesie. Sukienki i bluzki z miłych, miękkich i wygodnych dzianin, ozdobione unikalnymi nadrukami, dzięki którym będziecie wyglądać stylowo.

Także dziewczyny, oswajamy jesień i zimę.

To będzie piękny czas, czas Hygge – tak Duńczycy nazywają ulotne chwile, przedmioty, klimat, które połączone razem dają nam szczęście i dobre samopoczucie.

A po spacerze z kijkami do nordic walking, siadamy z kubkiem aromatycznej herbaty z kardamonem i czytamy szwedzkie kryminały … no i jak tu nie kochać dalekiej Północy 🙂

Zobaczcie naszą kolekcję. Zapraszamy Beata i Agnieszka Nahlik

 

 

Related Posts